Bursucu' a slăbit în timp record. Dieta urmată de acesta: n-am renunțat la absolut nimic

muguri-pin-aliment-pofta-mancare_45984200 Alimente FOTO unsplash

Bursucu' a reușit să dea jos kilogramele nedorite într-un timp neașteptat de repede.

Bursucu', Adrian Cristea pe numele din buletin, este partenerul de emisiune al lui Teo Trandafir de la Kanal și a scăpat de kilogramele nedorite renunțând la ronțăieli.

”Nu am avut un moment în care să spun gata, de acum încep să slăbesc! și nu m-am lăsat de alimentele interzise, dar încerc să nu le mai consum atât de des. Pur și simplu mi-am spus, la un moment dat, că vreau să încerc să duc un stil de viață mai echilibrat. Am început să alerg. (...) Astfel, în momentul în care am decis să intru în această echipă, am spus că mă țin de program timp de minimum șase luni. După perioada aceasta, am văzut rezultatele… în momentul ăsta am 22 de kilograme în minus, dar e loc de mai bine. În ceea ce privește alimentația, n-am renunțat la absolut nimic. (...) Fără ronțăială, asta e marea problemă!

Dar mai scap și la altele… spre exemplu dacă mâine mâncăm la serviciu pizza sau fripturi și cartofi prăjiți, după aceea în 3-4 zile echilibrez balanța, ca să mențin greutatea la care am ajuns”, afirma Bursucu' într-un interviu pentru DC News.

Google News icon  Urmărește-ne și pe Google News - abonează‑te!

Articole similare
300x250
300x250